Indonésie

Buddhistický chrám

Do země různorodosti 2004

Po malé ochutnávce JV Asie v Thajsku rok předtím (a z důvodu Krupovy návštěvy své nastávající:-) jsme se rozhodli navštívit Indonésii. Původní plán byla Sumatra, Jáva a Bali, ale vzhledem ke krátkému času jsme Bali nakonec vypustili. Zápis je bohužel stále nedokonšen, snad někdy... Můžete se ale podívat na fotky s popisky, které zachycují postupně kudy jsme jeli, takže dobře poslouží místo zápisu. Taky tu máme archiv vzkazů z cesty, kdyby to náhodou někoho zajímalo...

Trasa cesty: Zde se můžete podívat na trasu, kterou jsme jeli/letěli/plavili se zachycenou na mapě. Mapa hodně přesahuje na východ - to vyjadřuje naději, že se tam ještě někdy podíváme:-))

Hlad na vrcholu (svých sil?)

Fotogalerie

Tentokrát jsme měli dva digitály, takže fotek bylo opravdu dost:-) Snažil jsem se to co nejvíc promazat, ale přesto je fotek hodně, takže jsem to rozdělil do dvou částí: Sumatra (Medan, Bukit Lawang, jezero Toba, Bukittinggi a okolí ) a Jáva (Jakarta, Bandung, Jepara, souostroví Karimunjawa, Semarang, Solo a okolí, Yogya, chrámy Prambanan a Borobudur, opět Jakarta a Bogor).

Diki a Hlad v Dubaji

Hlad a Dikouš zpět do ČR letěli přes Dubaj s třídenním stopoverem - speciální nabídkou aeroliní Emirates. Tři dni v pekelném vedru ale i luxusním klimatizovaném hotelu:-) Dikouš popsal v tomto zápisu.