Turecko

Družinový výlet šPatníků 2006

Když už byli šPatníci šPatníkami nějakých sedm let a trochu povyrostli, rozhodli se vydat na nějaký delší výlet. Plánování začalo na jaře a po dlouhých a složitých diskusích, během kterých byly postupně zamítnuty cíle jako Křivoklátsko, Šumava, Norsko nebo Černá Hora, bylo nakonec jako cíl stanoveno Turecko, jako termín téměř celý srpen a coby účastníci Baloun, Kotul, Kubula, Mungo, OMV a Maďal. Několik foto z akce (jsou i v textu). Trasa cesty.

Druhá a třetí cesta (2002, 2006)

Hlad a Alfons se poté do Turecka ještě dvakrát, vždy po čtyřech letech, vrátili. Tentokráte zamířili už dále, až na samý východ Turecka, kam jsme se předtím nedostali. Bohužel nenapsali žádný zápis, ale máme tu aspoň pár fotek od Hlada z roku 2002. Trasa cesty.

První cesta 1998

Turecko 1998 byla naše vůbec první větší samostatná cesta. Vyrazili jsme v původním plném obsazení (Alfons, Hlad, Diki a Krup) do Istanbulu a cestu samotnou jsme začali plánovat až v autobusu. Turecko byla ale dobrá volba a nalákalo nás na další cesty, o nichž se dočtete na toulkách. Trasa cesty.

Fotogalerie

Fotky ze všech cest do Turecka. Kvalita těch z roku 1998 je mizivá, však digitální technika tehdy ještě nebyla tak dostupná, jako dnes:-) Snad někde objevíme originály a dostaneme se k přeskenování...